شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

توسعه و پشتیانی پارتوکا

توسعه و پشتیبانی

مطمئنا هر سیستم نرم افزاری تحت وب از جمله سایت و اپلیکیشن نیازمند به روزرسانی مداوم و همچنین بهترین شرایط نگهداری برای کارکرد درست است. همچنین یک وب سایت حتی با بهترین طراحی اولیه  نیز  نیازمند خدمات  پشتیبانی است  اینجاست که اهمیت پشتیبانی سایت پر رنگ‌تر می‌شود.

منظور از پشتیبانی فنی سایت چیست؟

پشتیبانی فنی شامل بخش‌های مختلفی است و چنانچه شما طراحی سایت خود را توسط تیم توسعه و فنی پارتوکا انجام داده باشید، ما به شما این نوید را خواهیم داد که سایت یا اپلیکشن دریافتی بر اساس قرارداد منعقد شده و همچنین فیپرهای موجود در آن در صورت هرگونه مشکل در عملکرد از پشتیانی رایگان برخوردار است، مگر در برخی از موارد که در قرارداد منعقد شده بین طرفین این موارد حتما ذکر می‌شود تا با خیال راحت و دید باز به تیم ما اعتماد کنید و از ماحصل این اعتماد رضایت کاملی را داشته باشید.

موارد پشتیبانی سایت

بکاپ و بازیابی اطلاعات از سایت شما

حفط و نگهداری هاست میزبان سایت شما و همچنین برنامه ارتقا آن بر حسب نیاز

بهینه سازی سایت، کنترل امنیت سایت و ضد اسپم سایت

به روز رسانی مداوم موارد فنی و ماژول‌های سایت

استفاده از بهترین پلاگین‌ها و افزونه‌های مناسب با کسب و کار شما و همچنین به روز رسانی آن‌ها

جلوگیری از هک سایت یا ورود اسپو و هکرها

مهم‌ترین خدمات پارتوکا در بخش پشتیبانی سایت

مطمعنا همه ما به دلیل گرفتاری‌ها و مشغله‌های روز مره ممکن است بعضی از کارها را فراموش کنیم ولی فراموش کردن برخی کارها مانند تمدید هاست، تمدید دامین و… ممکن است به ریزش شدید مشتریان، کاهش نمایش سایت شما در موتور جستجو گوگل و همچنین از بین رفتن اعتماد کاربران یا مشتریان شما منجر شود به همین دلیل بهتر است تیم پشتیبانی فنی داشته باشید تا از این مشکلات جلوگیری کند.

هر سایت یا اپلیکیشن به مرور زمان نیاز به طراحی جدید دارد تا بهترین حس رابط کاربری را برای کاربران ایجاد کند. این عمل همیشه سایت شما را در بهترین حالت ممکن نگه می‌دارد و در نهایت شما کاربران و مشتریان بیشتری را می‌توانید در سایت خود داشته باشید.

ریدیزاین صفحات سایت

طراحی لندینگ پیج

ساخت انواع فرم درخواست

ریسپانسیو صفحات سایت

راه اندازی و توسعه ووکامرس

پشتیبانی محتوایی

Call Now Button