شماره تماس:09123790571
آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

درباره پارتوکا

مجموعه پارتوکا تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات با کیفیت و مناسب به مشتریان.این باوریم که توسعه‌ی مجموعه پارتوکا جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

درباره پارتوکا

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مجموعه پارتوکا که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران مجموعه پارتوکا است.

شرکت بین المللی پارتوکا با هدف آگاهی و جلب رضایت کارفرمایان در شرایطی که حوزه آنلاین روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند تشکیل شد، تا به ارائه جدیدترین استانداردها و متدهای طراحی و بازاریابی بتواند نیاز کاربران را در دنیای وب برطرف سازد.
شرکت پارتوکا با سابقه همکاری با بیش از 30 پروژه بین المللی در اقصی نقاط دنیا و با بهره‌گیری جدیدترین متدهای حال حاضر جهان در حوزه‌های طراحی سایت، سئو، طراحی پلتفرم‌های تبلیغاتی، طراحی اپلیکیشن و وب اپلیکیشن، تبلیغات، طراحی UI و UX، مشاوره کسب و کارهای آنلاین و… در کنار شماست تا بتوانید با تیمی کاملا حرفه‌ای بهترین نتیجه را از راه‌‌اندازی کسب و کار خود بگیرید و از نتیجه آن رضایت فوق العاده‌ای را کسب کنید.
هدف اصلی مجموعه ما آگاهی هرچه بیشتر کارفرمایان در دریای متلاطم فضای مجازی و آنلاین است تا بتوانید با تکیه بر پارتوکا بهترین نتیجه را کسب کنید.
شعار اصلی مجموعه ما منحصر به فرد! خلاق! متعد است و در این راه تمامی تلاش خود را به کار می‌بندیم تا در کنار شما، تجربه و نتیجه فوق العاده‌ای را تجربه کنیم و طعم شیرین فعالیت در فضای مجازی و آنلاین را با هم بچشیم.

مزیت های پارتوکا

0%

1 ساعت مشاوره کاملا رایگان برای آگاهی شما جهت ورود به فضای آنلاین.

0%

طراحی خلاقانه و منحصر به فرد.

0%

سابقه کار با بیش از 30 پروژه و بیزینس بین المللی در کشورهای کانادا، امارات و… .

0%

استفاده از جدیدترین متد روز دنیا جهت پیاده سازی پروژه‌ها.

0%

پیشرفت کسب و کار شما و در نهایت کمک به برندینگ و فروش بیشتر در دنیای دیجیتال.

0%

آگاهی بخشی کامل در رابطه با بهترین راهکار برای ورود و گسترش کسب و کار در فضای وب.

0%

1 ساعت مشاوره کاملا رایگان برای آگاهی شما جهت ورود به فضای آنلاین.

0%

بیزینس بین المللی در کشورهای کانادا، امارات و… دارا بودن تیم حرفه‌ای و بهتره گیری از به روزترین زبان‌ها برای طراحی پروژه‌های شما.

0%

جهت پیاده سازی پروژه‌ها.
بررسی دقیق و ارائه بهترین راه حل ممکن.

0%

و در یک جمله پارتوکا یعنی منحصر به فرد! خلاق! متعهد.

تیم پارتوکا

محمد غفاریان

مدیر عامل

حمید عزیزی

سرپرست بخش فنی

فرناز فلاح

سرپرست بخش طراحی

زهرا شاملوئی

UI/UX

الهام غفاری

تیم سئو

زهرا جعفری

تیم سئو

مائده رزقی

تیم طراحی

Call Now Button