شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

طراحی نرم افزار

طراحی اپلیکیشن چیست؟

مردم امروز بیشتر از هر زمان دیگری از موبایل‌هایشان استفاده می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد که مردم آمریکا روزانه 5 ساعت در موبایل‌هایشان وقت می‌گذرانند. بیشتر این زمان صرف گشت‌وگذار در اپ‌ها و وبسایت‌های مختلف می‌شود. به همین خاطر است که گردش مالی صنعت اپلیکیشن‌های موبایلی در سال‌های اخیر، جهش خیره‌کننده‌ای داشته است. 

بسیاری از کسب‌وکارها برای افزایش درآمد خود به دنبال طراحی اپلیکیشن برای خود هستند. به همین خاطر است که تقاضا برای توسعه‌دهنده و طراح اپلیکیشن، روز به روز افزایش پیدا می‌کند. ضمن این که افرادی که توسعه‌دهنده اپلیکیشن می‌شوند هم می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند.

طراحی نرم افراز
هزینه طراحی نرم افزار

هزینه طراحی نرم افزار

برای تعیین هزینه طراهی نرم افزار عوامل متعددی  بستگی دارند. با توجه به امکانات و ویژگی های اپلیکیشن و نوع کدنویسی آن، هزینه ی اپ مشخص و تعیین می شود.

پس در ابتدا اپلیکیشن مورد نیاز خود را انتخاب کنید، سپس قیمت آن را مشاهده کنید. شما میتوانید به راحتی از مشاورین پارتوکا راهنمایی خواسته و از هزینه طراحی نرم افزار را با شرکت های دیگر مقایسه کنید.

بهترین تیم طراحی اپلیکیشن

شما هم قبول دارید که امروزه برای هر چیزی یک اپلیکیشن وجود دارد؟ از بازی و سرگرمی گرفته تا کاربردی ترین مسائل که برای آنها اپلیکیشن های خوب و قدرتمندی طراحی و پیاده سازی شده اند؟ به عنوان مثال شما میخواهید سفر بروید، از همان ابتدای تصمیم گیری برای سفر میتوانید با اپلیکیشن ها جلو رفته و قدم به قدم به هدف خود نزدیکتر شوید.

 از نقشه های راه گرفته تا تعمیرگاه ها و رستوران ها و مراکز تفریحی و زیارتی را با انواع اپلیکیشن ها میتوانید شناسایی و اقامت گزینید. این اپلیکیشن ها همگی توسط تیم های حرفه ساخته شده که زندگی را برای افراد راحت تر کرده است. شرکت پارتوکا از بهترین تیم طراحی اپلیکیشن برای سهولت در انجام کار و زندگی تشکیل شده است.

طراحی
طراحی

طراحی اپلیکیشن iOS به دلیل محدودیت برنامه و آموزش های لازم در ایران، از مله کارهایی است که نیاز به تخصص و دانش بروز شده دارد به همین دلیل تعداد افراد متخصص در توسعه اپلیکیشن iOS ، در ایران بسیار محدود هستند. به جرات می توان گفت ما در شرکت پارتوکا قوی ترین و مجرب ترین تیم برنامه نویس iOS را تشکیل داده ایم تا در ساخت اپلیکیشن برای ios در ایران جزو بهترین ها باشیم.

سفارش طراحی نرم افزار

سفارش طراحی نرم افزار

با توجه به نیاز روز افزون جامعه به نرم افزار های جدید و بروز شرکت نرم افزاری گزین داده با ایجاد پنل ثبت سفارش طراحی نرم افزار و پروژه های شما گامی جدید را به سوی پیشرفت برداشته است .هم اکنون که تبلت و موبایل به عنوان عضو جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل گشته است این شرکت با تکیه بر متخصصین حرفه ای اقدام به ساخت انواع نرم افزار های اندروید (android) و IOS نموده است و در این چند ساله ی فعالیت خود توانسته است موفقیت هایی چشمگیر را در زمینه طراحی نرم افزار و وبسایت نیز کسب نماید. 

طراحی نرم افزار حسابداری

نرم‌ افزار حسابداری یک ابزار کاربردی است که به حسابداران در ثبت و گزارش معاملات مالی یک شرکت کمک می‌کند. همچنین می‌توان گفت که نرم‌افزار حسابداری راه حلی است برای پردازش معاملات حسابداری و مدیریت حساب‌ها که باعث افزایش دقت در امور مالی و کاهش خطاهای انسانی می‌شود. نرم‌افزارهای حسابداری، با پردازش کارآمد و سریع معاملات منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری می‌شوند. همچنین باعث سازمان‌دهی، نظم دادن و افزایش دقت در روند ثبت معاملات یک شرکت می‌شوند.

قبل از وجود نرم‌افزار حسابداری، کارهای حسابداری باید با دست انجام می‌شد. با طراحی نرم افزار حسابداری ، هزینه‌های جاری و اضافی شرکت‌ها کاهش پیدا کرد همچنین با ارائه گزارش‌های دقیق توسط این نرم‌افزارها، شرکت‌ها توانستند از این اطلاعات و گزارش‌ها برای تصمیم‌گیری مالی بهتر و مدیریت هزینه‌ها استفاده کنند. حسابداری شامل طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها به‌منظور ثبت معاملات مالی یک کسب و کار است. انجام دستی این فعالیت‌ها، کار پیچیده و زمان‌بری است. اما نرم‌افزار حسابداری به ساده‌سازی این فرایندها کمک کرده و به صاحبان مشاغل فرصت بیشتری می‌دهد تا بر مدیریت و اجرای استراتژی‌های خود تمرکز کنند.

طراحی نرم افزار حسابداری

تیم طراحی نرم افزار

زمانی که صحبت از کار تیمی به میان می‌آید همیشه افراد اهل فن مثال برای خوردن یک فیل باید آن را تکه تکه کرد را می‌زنند. نگران نباشید برای تشکیل یک تیم برنامه‌نویسی نیاز نیست یک فیل را بخورید! مفهوم این مثال این است که برای اینکه بتوانید یک کار بزرگ را انجام دهید باید آن را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کنید. در انجام پروژه‌های برنامه نویسی هم همین‌گونه است. یک تیم برنامه نویسی از بخش‌های زیر تشکیل شده است:

کارشناس تحلیل

کدنویس

کارشناس پایگاه داده

Tester

طراح UI

طراحی اپلیشکن

قیمت طراحی اپلیکیشن

در زمینه طراحی اپلیکیشن یکی از موضوعاتی که برای درخواست کنندگان اهمیت ویژه ای دارد مبحث هزینه ساخت اپلیکیشن است. بطور کلی هزینه ساخت اپلیکیشن به پارامترهای بسیاری بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت های فوق العاده ما با مشاورین پارتوکا تماس حاصل نمایید.

طراحی نرم افزار اختصاصی

طراحی نرم افزار اختصاصی

برخی عنوان می‌کنند که «طرح چرخهٔ حیات» یک عبارت بسیار عمومی بوده و «فرایند تولید نرم‌افزار» عبارت تخصصی‌تر است. برای مثال خیلی از فرایندهای تولید نرم‌افزار ویژه‌ای هستند که خود زیر مجموعه چرخهٔ حیات حلزونی به شمار می‌روند.

طراحی و توسعه نرم افزار

طراحی و توسعه نرم افزار

نرم افزار به عنوان پایه و اساس بسیاری از پروژه های فناوری اطلاعات در نظر گرفته میشود و اکثر پروژه های فناوری اطلاعات شامل توسعه نرم افزار بوده و حتی در بعضی از پروژه ها، توسعه نرم افزار به عنوان فعالیت اصلی پروژه در نظر گرفته میشود.

طراحی اپلیشکن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

اخت اپلیکیشن و جذب کاربر به سرعت در بین کسب و کارها در حال افزایش بوده و اگر نمی خواهید مشتریان شما کاربر اپلیکیشن سایرین باشند باید به فکر ساخت اپلیکیشن باشید!! این امر اتفاق نمی افتد مگر دانش طراحی اپلیکیشن حرفه ای را بدانیم. پارتوکا از بهترین شرکت های ساخت اپليكيشن حرفه ای در کشور است.

ضرورت استفاده از نرم افزار

ضرورت استفاده از نرم افزار در کسب و کار

با پیشرفت علم و همسو شدن جامعه با فناوری ، بخش عمده ای از مسئولیت‌ها از نیروی انسانی به نرم افزارها منتقل شده است . بدون سیستم های نرم افزاری ، شرکتها برای انجام مسئولیت ها وقت و انرژی بسیار زیادی از کارمندان خود را اتلاف می کنند . این پیچیدگی و دشواری در بخشهای مالی بعلت حساسیت و گره خوردن تمامی امور شرکت با خود ، مضاعف نیز می باشد .

برای رفع این مشکل شرکت های نرم افزاری دسته ای از نرم افزارها را با عناوینی از جمله نرم افزار حسابداری تهیه و به کاربران ارائه کرده اند ، که موجب سرعت بخشیدن و آسان تر شدن رسیدگی به امور مالی  و بخش حسابداری می‌شود.

اخیراً، استفاده از نرم افزار حسابداری، موجب ایجاد تغییرات چشمگیری در امور مالی بخشهای تجاری شده و تاثیرات زیادی در رونق بازار کسب و کار گذاشته است.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن به مرور در حال افزایش بوده و مردم نیز هر روز بیشتر با اپلیکیشن ها مختلف اقدام به خرید و یا درخواست خدمت می کنند. شرکت های زیادی در ایران اقدام به ساخت اپلیکیشن (مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن خدماتی و …) می کنند. اما کدام شرکت بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در ایران است؟ شاید پارتوکا.

طراحی نرم افزار پارتوکا

partouka.com

طراحی اپلیکیشن توسط شرکت پارتوکا

چه کسب و کار خود را راه اندازی کرده باشید و چه اخیراً به فکر راه اندازی یک کسب و کار جدید افتاده اید، بهتر است بدانید که چیزی جز بازاریابی دیجیتال و فروش آنلاین به بهبود و رونق کسب و کار شما کمک نمی کند. بهترین راه برای استفاده حداکثری از بازاریابی دیجیتال. داشتن وب سایت و یا اپلیکیشنی است که توسط معتبرترین و با تجربه ترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن طراحی شده است. شما میتوانید با خیالی راحت طراحی سایت توسط شرکت پارتوکا را تجربه کرده و از نتیجه کار لذت ببرید.
Call Now Button