شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

وب سایت آموزشی

وب سایت آموزشی

در این مقاله میخواهیم در مورد وب سایت آموزشی اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم،پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ما دراین مقاله قصد داریم تا در مورد یکی دیگر از انواع مهم و کاربردی وب سایت ها در زمینه آموزش یعنی وب سایت آموزشگاهی را به شما همراهان معرفی کنیم و مزایا و ویژگی های ان را نیز برای شما توضیح دهیم.

طراحی سایت آموزشی

منظور از طراحی سایت آموزشی، گسترش یادگیری، ایجاد کسب و کار و.. در حوزه های مختلف است. سایت آموزشی میتواند از محتوا های متنوع و گوناگونی برخوردار باشد و هر کدام از این سایت ها اهداف گوناگونی را در خود جای داده اند.
مثلا برخی سایت های آموزشی محتوا و ویدیو های کوتاهی را در سایت خود میگذارند و برخی دیگر هم هستند که یک موضوع را به طور کامل شرح میدهند.

ویژگی های طراحی سایت آموزشی

سایت های آموزشی طراحی شده، باید ظاهر و گرافیک خوبی داشته باشند تا علاوه بر جذاب بودن و کاربری عالی، از خسته شدن و یا دل زدگی کاربران جلوگیری کند.
 زیرا مخاطبان علاقه مند، زمان و وقت زیادی را در وب سایت های آموزشی می گذرانند و استفاده از محتوای آموزشی باید به نحوی باشد که از آسیب چشم کاربران جلوگیری کند وهمچنین کاربراحساس خستگی کمتری داشته باشد و به دنبال کردن مطالب اشتیاق و علاقه بیشتری داشته باشد.

 برای طراحی سایت آموزشی داشتن یک سیستم مدیریت و کنترل محتوای ساده و سریع از جمله ویژگی های مهم برای صاحبان وب سایت های آموزشی است.
به این دلیل که وب سایت آموزشی همیشه در حال به روزرسانی محتوای سایت خود است و همین طور باید تصاویر، متن، فیلم های آموزشی را سریع تولید کنند و آن را در اختیار کاربران قرار دهند.

قیمت طراحی سایت آموزشی

قیمت طراحی سایت آموزشی با توجه به ویژگی ها و امکانات مورد نظر کارفرما تعیین می شود. درارتباط با هزینه طراحی و ساخت سایت، عوامل مختلفی تاثیر گذار است.
هزینه طراحی سایت آموزش در مقایسه با سایر تبلیغات مانند تلویزیون و .. در طولانی مدت بسیار به صرفه خواهد بود. به این دلیل که سایت آموزش آنلاین به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغ کردن دائمی و در دسترس همه، مقرون به صرفه است.

مجموعه پارتوکا، با هدف پیشرفت و موفقیت تمامی صاحبان کسب و کار همواره در سعی و تلاش بوده تا با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را در خدمات رسانی ارائه دهد.
از این رو شما میتوانید با کم ترین هزینه، طراحی سایت آموزشی خود را به ما بسپارید.

سفارش طراحی سایت آموزشی در تهران

برای سفارش طراحی سایت آموزشی در تهران برخی از نکات وجود دارد که حتما باید به آنها توجه کنید. شما با توجه کردن به این نکات میتوانید یک وب سایت پربازدید و عالی داشته باشید و درآمد کسب کنید.
قبل اینکه برای طراحی سایت به مرکزی سفارش خود را بدهید، ابتدا باید انتظارات و نیازهای خود را مشخص کنید. دومین نکته ای که باید به آن توجه کنید بودجه شما است که باید مطابق با آن خواسته های خود را در میان بگذارید.
مسائل مهمی مانند هاست، دامنه، ایمنی سایت و … وجود دارد، که در هنگام سفارش، شما باید به تمامی این موارد توجه کنید.
طراحی سایت پارتوکا، تمامی این خدمات را با کم ترین هزینه انجام میدهد، پس این فرصت را از دست ندهید و همین الان سفارش تان را ثبت کنید.

وب سایت آموزشگاهی

امروزه به دلایلی اعم ازمشغله های زندگی، پیشرفت تکنولوژی، راحت طلبی انسان و کرونا، آموزش مجازی به یکی از چالش برانگیز ترین مسائل به روز بشری تبدل شده است.
برای یادگیری و آموزش از راه دور در حقیقت شما نیازمند بستر و زیر ساخت های ان خواهید بود و یکی از اساسی ترین این بسترها، وب سایت آموزشگاهی است.

امکانات سایت آموزشی

در طراحی سایت آموزشی گزینه های زیادی پیش روی ما برای انتخاب وجود دارد.
این امکانات براساس اهداف طراحی سایت و همچنین سلیقه شخصی صاحبان سایت قابل تغییر است.
در ادامه برخی از امکانات سایت آموزشی را بیان میکنیم:

1-برگزاری آزمون آنلاین

2- سیستم نظر خواهی منسجم

3-آموزش چند زبانه

4-دسته بندی آموزش ها

5-ایجاد تالار گفت و گو

6-ایجاد گالری تصاویر

7-اخبارها و اطلاع رسانی

8-لینک های مرتبط

9-امکان ثبت نام کردن آنلاین

10-بکارگیری سیستم های خبر خوان

11-سیستم امتیازدهی به آموزش ها، اساتید و کاربران

12-مشاهده آمار دقیق سایت

13-سیستم جستجوی پیشرفته

14-مشاهده فعالیت کاربران

ساخت سایت آموزشی

ساخت سایت آموزشی با شروع کرونا افزایش پیدا کرده است.
اگر این نوع از سایت ها به صورت اصولی و درست طراحی شوند، در روند یادگیری میتواند موثر باشد.
برای اینکه شما بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را برای سفارش سایت آموزشی پیدا کنید باید نمونه طراحی سایت آن شرکت را برسی کنید.

طراحی سایت آموزش آنلاین

هدف از طراحی سایت آموزش آنلاین،کسب اطلاعات و یادگیری در هر کجای دنیا و در هر ساعتی است.
یکی از مزایای خوبی که اینترنت دارد، استفاده بهینه دانش آموزان و دانشجویان از آموزش آنلاین است که در هر شرایطی میتوانند به آموزش و تحصیل بپردازند.

با استفاده از امکاناتی که اینترنت فراهم کرده است، آموزش بسیار راحت و آسان شده است و حتی میتوان از این راه درآمد کسب کرد.
 افراد از این طریق میتوانند مطالب زیادی را بیاموزند و از آنها لذت ببرند و هرگاه که کلاس تشکیل نشود میتوانند به صورت آنلاین اطلاعات را فرا گرفته و یادداشت کنند.

طراحی سایت آموزش مجازی وآنلاین

شیوه های اموزشی از گذشته تا امروز در حال تغییر کردن است و در قرن 21 که تکنولوژی در تمام بخش های زندگی ما نفوذ کرده، در حوزه آموزش، روش های نوین بیشتری به وجود آمده است.
در حقیقت دیگر مانند زمان های گذشته  لازم نیست به صورت فیزیکی در کلاس حضور داشته باشیم تا استاد درس ها را به ما آموزش دهد.
امروزه با پیشرفت اینترنت، روش های از راه دور و آنلاین امکان را برای همه فراهم کرده است که از راه دور تحصیل کنند.

قیمت طراحی سایت آموزشی در سال 1401:

قیمت طراحی سایت آموزشی برای هر کسب و کاری متفاوت است.
به این دلیل که هر سایتی براساس نوع مخاطبانش و تعداد دوره های آموزشی، امکانات مختلفی دارد وعلاوه بر ان فاکتورهای مختلف دیگری بر روی قیمت نهایی ان تاثیر گذار است.

طراحی سایت آموزش مجازی

آموزش یکی از موضوعاتی است که تغییرات زیادی به خود دیده است و امروزه به خاطر دوران کرونا، آموزش از راه دور فراگیر شده است.
این اتفاق یک فرصت ایده آل برای موسسات آموزشی ایجاد شده است تا با طراحی سایت آموزش مجازی خدمات آموزشی را به طیف وسیعی از افراد ارائه دهند.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد طراحی سایت آموزشی اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که سایت آموزشی چه ویژگی هایی دارد و منظوراز آن ، گسترش یادگیری، ایجاد کسب و کار و.. در حوزه های مختلف است.
Call Now Button