صفحه اصلی / گوگل Ads

گوگل Ads

مطمئنا همه‌ی کسب و کارهایی که در فضای وب فعالیت می‌کنند به دنبال این هستند که جز اولین نتایج گوگل باشند، چون هنگامی که فردی دنبال گرفتن خدمات، خرید محصول و یا … است اولین جایی که تحقیقات خود را انجام می‌دهند و به عنوان مرجع اصلی به آن رجوع می‌کند، گوگل است.

شاید شما هم برای وب سایت خود تلاش کرده‌اید که با اتکا بر سئو نمایش سایت را به لینک های صفحه اول برسانید. اما راهی میان‌بر و کم هزینه‌تر نیز برای قرار گرفتن در اولین نمایش‌های گوگل وجود دارد تا مخاطبان و مشتری‌های بیشتری را به سایت خود بکشانید. برای این امر می‌توانید از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید.

 

گوگل Ads

انواع تبلیغات گوگل ادز:

1.تبلیغات در جستجوی گوگل:

در این نوع از تبلیغات شما در نتایج جست و جو گوگل قرار می‌گیرید و نمایش داده می‌شوید. در این روش شما با اتکا بر کیبورد خود و پس از سرچ کلمه کلیدی مورد نظر کاربر نمایش داده می‌شوید و کاربر می‌تواند شما را به عنوان لینک‌های اولیه در نتایج ببیند و از خدمات شما استفاده کند. در این روش انتخاب کلمات کلیدی هدف اهمیت بسیار بالایی دارد که پس از بررسی و تحلیل کارشناس مربوطه به بهترین کلمه کلیدی هدف برای شما دست پیدا میکند.

2.تبلیغات نمایشی و ریتارگتینگ در شبکه نمایش گوگل:

این نوع تبلیغات در سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که جزو شبکه نمایشی گوگل هستند نمایش داده می‌شود. این نوع تبلیغات به شکل بنری و ویدیویی قابلیت اجرایی شدن دارند. همچنین در این نوع از تبلیغات گوگل، امکان ریتارگتینگ کاربران نیز وجود دارد که ‌می‌توان از آن استفاده کرد.

3.تبلیغات دیسکاوری: 

تبلیغات دیسکاوری نوعی از تبلیغات همسان است که در فضاهای تبلیغاتی گوگل قابلیت اجرایی شدن دارد. از انواع این فضاهای تبلیغاتی می‌توان به سرچ یوتیوب، بخش دیسکاور اپلیکیشن گوگل و همچنین جی میل اشاره کرد که این نوع از تبلیغات توانایی نمایش در آن‌ها را دارند.

4.تبلیغات اپلیکیشن:

در این نوع از تبلیغات گوگل، هدف اصلی ارسال لینک دانلود اپ برای کاربران است. این نوع تبلیغات در گوگل پلی و اپلیکیشن‌های همسان گوگل که قابلیت نصب اپ دارند اجرایی می‌شود.

هزینه تبلیغات گوگل ادز:

هزینه تبلیغات گوگل ادز به عوامل مختلفی، از جمله سختی کلمات کلیدی، میزان رقابت و… بستگی دارد، اما می‌توانید با مشاوره رایگان تبلیغات گوگل ادز پارتوکا و ارتباط با کارشناسان فنی ما از هزینه گوگل ادز مطلع شوید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

مزایای تبلیغات گوگل ادز:

تارگتینگ:

هدفمند کردن تبلیغات گوگل ادز یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های آن است که می‌توانید به واسطه آن انتخاب کنید که تبلیغاتتان را چه کسی ببیند.

اهمیت کسب نتیجه در تبلیغات گوگل:

به شکل کلی گوگل همیشه تلاش می‌کند که تبلیغات شما را به کاربرانی نشان دهد که احتمالا به آن علاقه مند هستند و تنها در هنگامی هزینه را پرداخت می‌کنید که کاربر بر روی لینک شما کلیک کرده باشد و یا اپلیکیشن شما را دانلود کند.

نبود محدودیت در هزینه گوگل ادز

در تبلیغات گوگل به صورت کلی محدودیتی از جمله کف یا سقف برای میزان هزینه شما ندارد ولی طبیعتا با صرف هزینه بیشتر می‌توانید ورودی بیشتری را برای سایت خود داشته باشید. همچنین می‌توانید بر اساس بودجه خود و با مشورت با تیمی حرفه‌ای بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

انتخاب میزان بودجه و تعیین سقف هزینه گوگل ادز:

قابلیت دیگری که گوگل برای شما در بحث تبلیغات خود تدارک دیده این است که می‌توانید بودجه خود را تعیین کنید و همچنین سقف روزانه برای آن تعیین کنید تا هزینه شما هدفمندتر محاسبه شود و از صرف هزینه بدون نظارت جلوگیری شود.

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل ادز:

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌‎ترین اصل‌های تبلیغات گوگل ادز انتخاب کلمات کلیدی هدف شماست که باید توسط تیمی حرفه‌ای انتخاب شود تا در نتیجه بهترین خروجی را برای شما و کمپین تبلیغاتی ادز در پی داشته باشد. تیم گوگل ادز پارتوکا با استفاده از داشتن و تجربه‌‌ی چندین ساله خود در زمینه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ادز، بهترین کلمات کلیدی را برای ادوردز شما انتخاب می‌کند و با بهینه سازی پی در پی آن می‌کوشد که بهترین بهره‌برداری را با توجه به بودجه از آن داشته باشید.

اجرای کمپین تبلیغات گوگل ادز و مراحل آن:

تعیین کلمات کلیدی هدف و نوشتن متن تبلیغ مطمئنا یکی از اساسی‌ترین اصل‌های تنده است و نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. تنهایغات گوگل ادز ما ارتباط برقرار کنید بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید و بقیه مراحل را به ما بسپارید. ما با تخصصی که داریم بهترین و هدفمندترین تبلیغات را برای شما انجام می‌دهیم بهترین کلمات را انتخاب می‌کنیم و با بهینه سازی آن را بهبود می‌بخشیم و همچنین به شکل روتین به شما ارائه خواهیم داد.

چه عواملی بر روی رتبه تبلیغات گوگل ادز تاثیر گذار است؟

مبلغ تعیین شده به ازای هر کلیک (BID):

اگر مبلغ مدنظر  شما با رقبا اختلاف زیادی داشته باشد، گوگل ترجیح می‌دهد که جایگاه‌های اصلی را به تبلیغی دهد که مبلغ بالاتری را پیشنهاد داده است.

اهمیت جذابیت، ترغیب کنندگی و کیفیت متن تبلیغ:

با توجه به کلیکی بودن تبلیغات گوگل، موتور جستجو ترجیح می‌دهد که تبلیغاتی را نمایش دهد که برای کاربر از جذابیت بالاتری برخوردار باشد، برای همین مسئله شرکت تبلیغاتی که استفاده می‌کنید می‌تواند این فعالیت را به خوبی برای شما انجام دهد.

شرایط جست و جو:

رتبه بندی نتابج ممکن است بر اساس سلایق شخصی، موقعیت مکانی، ساعت سرچ و… برای هر یک از کاربران متفاوت باشد.

چرا باید تبلیغات گوگل ادز خود را به مجموعه پارتوکا بسپارید:

با توجه به اجرای بیش از 20 کمیپین تبلیغاتی در ایران و خارج از کشور از جمله کانادا، انگلیس، امارات، ترکیه و… تیم تبلیغات گوگل ادز ما به شما این تضمین را می‌دهد که با صرف بودجه مود نظر خود بهترین نتیجه را بگیرید و مرحله به مرحله هدفمندتر تبلیغات خود را گسترش داده و در نتیجه ورودی هدف بهتری را داشته باشید.

سوالات متداول

داشتن یک سایت شخصی کمک می کند تا با به اشتراک گذاشتن دانش خود بر مردم تأثیر بگذارید و ارزشی را به آن ها انتقال دهید. هرچه محتوای بیشتری ایجاد کنید تاثیر بیشتری بر مخاطب می‌گذارید … حضور در شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی دارد اما داشتن یک سایت شخصی اعتبار شما را به شکل قابل توجهی بالا می‌برد.

یک سایت شخصی به کارفرمایان کمک می کند تا شما را راحت تر پیدا کنند. داشتن یک سایت شخصی ، یک مزیت رقابتی برای شما محسوب می‌شود. داشتن یک سایت شخصی احتمالا باعث پیشرفت شغلی شما می‌شود. یک سایت شخصی به شما آزادی و خلاقیت برای طراحی فضای مورد نیازتان را می دهد. یک سایت شخصی از رزومه پویاتر است.

10 عنصر کلیدی که باید درسایت شخصی خود بگنجانید بیوگرافی شما نمونه هایی از کار شما گواهینامه ها اطلاعات تماس رزومه. … برند شخصی … نوشته ها و مقالات به روز …

مختصر بنویسید، چند جمله یا یک پاراگراف کوتاه برای معرفی خود کافی است. بر تجربه حرفه ای تمرکز کنید. از حقایق و ارقام استفاده کنید.

ارتباط با ما