شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

درباره پارتوکا

شرکت بین المللی پارتوکا با هدف آگاهی و جلب رضایت کارفرمایان در شرایطی که حوزه آنلاین روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند تشکیل شد، تا به ارائه جدیدترین استانداردها و متدهای طراحی و بازاریابی بتواند نیاز کاربران را در دنیای وب برطرف سازد.
شرکت پارتوکا با سابقه همکاری با بیش از 30 پروژه بین المللی در اقصی نقاط دنیا و با بهره‌گیری جدیدترین متدهای حال حاضر جهان در حوزه‌های طراحی سایت، سئو، طراحی پلتفرم‌های تبلیغاتی، طراحی اپلیکیشن و وب اپلیکیشن، تبلیغات، طراحی UI و UX، مشاوره کسب و کارهای آنلاین و… در کنار شماست تا بتوانید با تیمی کاملا حرفه‌ای بهترین نتیجه را از راه‌‌اندازی کسب و کار خود بگیرید و از نتیجه آن رضایت فوق العاده‌ای را کسب کنید.
هدف اصلی مجموعه ما آگاهی هرچه بیشتر کارفرمایان در دریای متلاطم فضای مجازی و آنلاین است تا بتوانید با تکیه بر پارتوکا بهترین نتیجه را کسب کنید.

درباره پارتوکا

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مجموعه پارتوکا که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران مجموعه پارتوکا است.

وب سایت هویت شماست! ما در پارتوکا هویت شما را می‌سازیم.

داستان ما از جایی شروع شد که دیگه ایده‌ آل‌هامون اجازه نمیداد کیفیت‌های پایین در ارائه خدمات در حوزه‌های آنلاین را ببینیم و به خودمون بگیم که کاش می‌شد کیفیت کار و بهبود داد و کاری از دستمون برنمیومد به همین دلیل بود که پارتوکا به وجود اومد.

 ما از طراحی سایت گرفته تا سئو، اپلیکیشن و… ایده‌هامون و کنار هم گذاشتیم، دغدغه‌ها رو بررسی کردیم در این مسیر از خودمون شروع کردیم و مسیری و طراحی کردیم تا در این مسیر خودمون و به عنوان کاربر و کارفرمای حقیقی قرار بدیم تا علاوه بر حل شدن دغدغه‌ها، بتونیم حداکثر کیفیت و ارائه بدیم و با آگاه‌سازی و شفاف‌سازی خیال همه رو تو این حوزه راحت کنیم.

ما دو تا اصل و مبنای کار خودمون قرار دادیم اول آگاهی و بعدش شفافیت برای کارفرما و تو این مسیر همیشه تمامی تلاش خودمون و به کار می‌بندیم.

در ضمن ما سه تا شعار اصلی داریم: منحصر به فرد! خلاق! و متعهد؛

از اونجایی که وب سایت هویت شماست و این برای چه فرد و چه شرکت، چه مجموعه کوچک و چه بزرگ صدق می‌کنه؛ برای همین دلیل شما باید همیشه بالاترین‌ استانداردها رو برای کسب و کارتون بخواید تا بهترین‌ باشید در اینجاست که پارتوکا درکنارتون قرار می‌گیره تا با خیال راحت کسب و کارتون و گسترش بدید و معنی واقعی خدمات آنلاین و بچشید.

برای تجربه خوب کنار هم بودنمون فقط کافیه که با ما ارتباط بگیرید و با یه جلسه مشاوره که هدیه ما به شماست دید جدیدی داشته باشید و یک بار برای همیشه تصمیم آخری و بگیرید که تضمین کننده آینده کسب و کار آنلاین شماست.

مزیت های پارتوکا

0%

1 ساعت مشاوره کاملا رایگان برای آگاهی شما جهت ورود به فضای آنلاین.

0%

طراحی خلاقانه و منحصر به فرد.

0%

سابقه کار با بیش از 30 پروژه و بیزینس بین المللی در کشورهای کانادا، امارات و… .

0%

استفاده از جدیدترین متد روز دنیا جهت پیاده سازی پروژه‌ها.

0%

پیشرفت کسب و کار شما و در نهایت کمک به برندینگ و فروش بیشتر در دنیای دیجیتال.

0%

آگاهی بخشی کامل در رابطه با بهترین راهکار برای ورود و گسترش کسب و کار در فضای وب.

0%

1 ساعت مشاوره کاملا رایگان برای آگاهی شما جهت ورود به فضای آنلاین.

0%

بیزینس بین المللی در کشورهای کانادا، امارات و… دارا بودن تیم حرفه‌ای و بهتره گیری از به روزترین زبان‌ها برای طراحی پروژه‌های شما.

0%

جهت پیاده سازی پروژه‌ها.
بررسی دقیق و ارائه بهترین راه حل ممکن.

0%

و در یک جمله پارتوکا یعنی منحصر به فرد! خلاق! متعهد.

تیم پارتوکا

محمد غفاریان

مدیر عامل

حمید عزیزی

مدیر داخلی

فرناز فلاح

سرپرست بخش فنی

زهرا شاملوئی

UI/UX

الهام غفاری

تیم سئو

مائده رزقی

تیم طراحی

اعضای هیئت مدیره پارتوکا

Rectangle 218
عادل هراتی اعضاء هیئت مدیره
Rectangle 220
محسن هراتی اعضاء هیئت مدیره
Rectangle 222 (1)
محمود هراتی اعضاء هیئت مدیره
Call Now Button