شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

وب سایت شرکتی

مطمئنا هر صاحب کسب و کاری دوست دارد برند خود را به بازار معرفی کند و از مزایای آنلاین شدن کسب و کار خود بهره‌مند شود، در اینجاست که تیم فنی پارتوکا با ارائه دادن کامل ترین خدمات طراحی سایت شرکتی به شما کمک می‌کند تا وب سایت مخصوص برند خود را داشته باشید تا اعتبار بیشتری را در بازار کسب کنید.

وب سایت شرکتی

ما در این بخش اطلاعاتی را در مورد وب سایت شرکتی اطلاعاتی به شما گزارش می‌دهیم، پس تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری از کسب و کارهای سنتی به سمت کسب و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت‌هایی همچون طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده است. اما چگونگی طراحی وب سایت، مراحل آن و اینکه چگونه و چطور آغاز شود، همچنین شرایط طراحی وب و میزان هزینه‌ وب سایت شرکتی از جمله مواردی است که باید به آن توجه داشته باشیم پس با ما همراه باشید تا به تمامی این سوال‌ها پاسخ دهیم.

امکانات وبسایت شرکتی

یک جلسه مشاوره هدیه

حداقل تعداد صفحه 5

طراحی ظاهر گرافیکی سایت (UI)

طراحی سفر کاربر در سایت (UX)

استانداردسازی سایت در موبایل و تبلت (ریسپانسیو)

بارگذاری محتوای اولیه

آدرس دهی لینک ها

تامین امنیت سایت

آموزش کار با سایت

پشتیبانی رایگان وب سایت تحویلی

شروع قیمت طراحی وبسایت شرکتی از 38,000,000 میلیون تومان می‌باشد.

وبسایت شرکتی

یک اقدام ضروری و مهم برای شرکت‌ها ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی آنلاین با استفاده از طراحی سایت شرکتی در کنار طراحی سایت فروشگاهی است.
شرکت پارتوکا با ارائه نمونه طراحی سایت از پروژه‌های مختلف خود، شما را برای ایده گرفتن از سایت هم صنفان خود همراهی می‌کند.
با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای مختلف علاوه بر اینکه در فضای فیزیکی فعالیت خود را انجام می‌دهند، در دنیای آنلاین هم فعالیت خود را ادامه می‌دهند  که در نتیجه به توسعه برند و رشد کسب و کارشان کمک زیادی می‌کند.
 طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان یک نمای از آن کسب و کار در فضای وب است و بدین گونه است که هر کسب و کاری به صورت عالی می‌تواند خود را معرفی کند و برند خود را به افراد بیشتری بشناسد.

 

وب سایت های شرکتی باید چه ویژگی و امکاناتی داشته باشند؟

1.اطلاعات تماس :

درج اطلاعات تماس، یکی از مهمترین ویژگی‌های سایت شرکتی است.
یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل را مشخص کنید، تا مشتریان از آن طریق با شما تماس بگیرند.
توجه داشته باشید که اطلاعات را به عنوان عکس نباید در اختیار مخاطب قرار دهید. باید به صورتی باشد که مشتریان به راحتی روی آن کلیک کنند، کپی کنند و یا از آن طریق با شما تماس بگیرند.

2.امنیت:

اگر تصمیم دارید که کالا را به صورت آنلاین بفروشید، به احتمال زیاد خریدارن شما و سایت شما هدف مجرمان سایبری قرار خواهند گرفت.
بنابراین بسیار مهم است که سایت خود را با استفاده از تایید دو مرحله‌ای برای خریداران هنگام ورود به سایت، و با استفاده از گواهی ssL ایمن کنید.
این گواهی این اطمینان را به شما می‌دهد که مکالمه بین شما و خریداران به صورت رمزنگاری شده است و کسی نمی‌تواند از آن سو استفاده‌ای کند.

3.شکل ظاهری سایت:

برخورد اول مخاطب با سایت شما بسیار مهم است.
باید سایت شما طراحی و قالب زیبا وساده‌ای داشته باشد، همین امر باعث می‌شود که مخاطب در سایت شما میخکوب شود.
علاوه بر این توجه کردن به ظاهر سایت به منظور احترام گذاشتن به مخاطب است و این بدین معناست که شما برای کاربران خود ارزش زیادی قائلید.

4.کوتاه بودن آدرس :

داشتن یک نام عالی برای دامنه از ویژگی‌های مهم سایت شرکتی است. آدرس وب سایت باید کوتاه باشد و به راحتی به خاطر سپرده شود.
همچنین شما باید آدرسی را انتخاب کنید که مشتریان هرگز آن را فراموش نکنند.
هنگام انتخاب کردن نام سایت، کلمات کلیدی را انتخاب کنید که برای شما و کسب و کارتان مهم است؛ به این دلیل که نام سایت شما در بهبود نتایج موتور جستجو تاثیر زیادی دارد.

برای سفارش سایت شرکتی شما می‌توانید با مشاوران ما به شکل رایگان تماس بگیرید و ضمن مشاوره و دریافت قیمت از پکیج‌ها و امکانات طراحی سایت ما استفاده کنید.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی بسیار متفاوت است، چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است.
برای پاسخ به چرایی این قضیه باید از نزدیک پروسه طراحی یک وب سایت را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، آن زمان است که شما متوجه می‌شوید که قیمت طراحی سایت شرکتی براساس فاکتورهای مختلفی مشخص می‌شود.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

در بحث اعلام هزینه برای قیمت طراحی وب سایت شرکتی مهم است که سایت شما در چه دسته بندی قرار می‌گیرد که این دسته بندی براساس نوع طراحی و کارکرد سایت مشخص می‌شود.
در دسته بندی براساس نوع طراحی دو نوع دسته بندی تعیین شده است: طراحی سایت نیمه اختصاصی و طراحی سایت اختصاصی.
قیمت طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی براساس ویژگی‌های خاص هر کدام تعیین می‌شود.
طراحی سایت براساس نوع کارکرد به چند نوع طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی و همچنین طراحی پورتال سازمانی تقسیم می‌شود.

طراحی پورتال شرکتی

حتی اگر شما به مدت کوتاه در فضای مجازی و اینترنت حضور داشته باشید، حتما نام پورتال را شنیده‌اید. پورتا پنجره‌ای رو به ارتباطات نوین است و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید سفارش پورتال شرکتی مختص به خود را انجام دهید و ویژگی‌های آن استفاده کنید.
پورتال شرکتی به منظور استفاده کارمندان جهت بهبود روند دسترسی افراد به اطلاعات، به اشتراک گذاشتن اطلاعات مختلف طراحی می‌شود.
با استفاده از طراحی پورتال شرکتی، می‌توان فرآیندها و همچنین کنترل روند اجرای آن‌ها را در شرکت، مدیریت اطلاعات شرکت و همچنین برنامه‌های کاربردی در سطح شرکت را یکپارچه کرد.

یکی دیگر از مزایای پورتال‌ها استفاده و طراحی پورتال در شرکت‌ها است.
شرکت‌ها برای اینکه از روش‌های دست و پا گیر رهایی پیدا کنند، به طراحی آن روی آورده‌اند.
 وقتی به طراحی پورتال شرکتی می‌پردازیم، از تمام ویژگی‌های خاص یک پورتال، بهره‌مند می‌شویم و علاوه بر این ساماندهی شرکت، طراحی پورتال به راحتی امکان پذیر است.

چه شرکت‌هایی به وب سایت شرکتی نیاز دارند؟

وب سایت های‌شرکتی، یکی از وب سایت‌هایی هستند که در بستر اینترنت در حال فعالیت هستند.
 این وب سایت‌ها از جمله وب سایت‌هایی هستند که قدرتمندتر از هر نوع وب سایت دیگری می‌توانند در سطح اینترنت عمل کنند، هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ سود دهی برای شرکت و هم از طریق برند کردن شرکت شما در فضای وب.

وب سایت‌های شرکتی، امروزه به عنوان یک نماینده از شرکت مورد نظر عمل می‌کنند.
به این دلیل که در برخی مواقع کاربران این امکان را ندارند تا حضورا در محل شرکت مورد نظر باشند، بنابراین وب سایت‌هایی که به عنوان نماینده شرکت طراحی شده است می‌توانند به عنوان معرف آن شرکت در فضای وب حضور داشته باشند.

کلام آخر

ما در بخش تمامی سعی خود را کردیم تا در مورد وب سایت شرکتی اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما مطلع شدید که یک اقدام ضروری و مهم برای شرکت‌ها ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی آنلاین با استفاده از طراحی سایت شرکتی است و همچنین با ویژگی های طراحی سایت شرکتی آشنا شدید.

شما برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای، تنها کافی است به سایت ما مراجعه کنید و سفارش خود را برای طراحی سایت انجام دهید تا در کنار هم به پیشرفت بیزینس شما کمک کرده باشیم.

 

سوالات متداول

1.سئو چگونه کار میکند ؟

یکی از سوالات متداول سئو شیوه عملکرد SEO است. گوگل حداقل از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند. این فاکتورها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند.

1.سئو چگونه کار میکند ؟

یکی از سوالات متداول سئو شیوه عملکرد SEO است. گوگل حداقل از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند. این فاکتورها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند.

1.سئو چگونه کار میکند ؟

یکی از سوالات متداول سئو شیوه عملکرد SEO است. گوگل حداقل از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند. این فاکتورها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند.

1.سئو چگونه کار میکند ؟

یکی از سوالات متداول سئو شیوه عملکرد SEO است. گوگل حداقل از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند. این فاکتورها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند.

1.سئو چگونه کار میکند ؟

یکی از سوالات متداول سئو شیوه عملکرد SEO است. گوگل حداقل از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند. این فاکتورها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند.
Call Now Button