شماره تماس : 09123790571

آدرس : تهران- اکباتان -بیمه دو -خیابان عظیمی -کوچه محمدی – جنب قنادی بال دی بال -پلاک2 – واحد 2

گوگل Ads

یکی از راه حل‌های فوق‌العاده برای قرار گرفتن در رتبه اول موتور جست و جو گوگل ادورز هست، تنها نکته‌ای که باقی می‌مونه این است که توسط تیمی حرفه‌ای انجام بشه.

گوگل Ads

مطمئنا همه‌ی کسب و کارهایی که در فضای وب فعالیت می‌کنند به دنبال این هستند که جز اولین نتایج گوگل باشند، چون هنگامی که فردی دنبال گرفتن خدمات، خرید محصول و یا … است اولین جایی که تحقیقات خود را انجام می‌دهند و به عنوان مرجع اصلی به آن رجوع می‌کند، گوگل است.

شاید شما هم برای وب سایت خود تلاش کرده‌اید که با اتکا بر سئو نمایش سایت را به لینک های صفحه اول برسانید. اما راهی میان‌بر و کم هزینه‌تر نیز برای قرار گرفتن در اولین نمایش‌های گوگل وجود دارد تا مخاطبان و مشتری‌های بیشتری را به سایت خود بکشانید. برای این امر می‌توانید از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید.

ویژگی های گوگل Ads

ویژگی شماره 1

ویژگی شماره 2

ویژگی شماره 3

ویژگی شماره 4

ویژگی شماره 5

ویژگی شماره 6

ویژگی شماره 7

ویژگی شماره 1

ویژگی شماره 2

ویژگی شماره 3

ویژگی شماره 4

ویژگی شماره 5

ویژگی شماره 6

ویژگی شماره 7

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

گوگل Ads

انواع تبلیغات گوگل ادز:

1.تبلیغات در جستجوی گوگل:

در این نوع از تبلیغات شما در نتایج جست و جو گوگل قرار می‌گیرید و نمایش داده می‌شوید. در این روش شما با اتکا بر کیوورد خود و پس از سرچ کلمه کلیدی مورد نظر کاربر نمایش داده می‌شوید و کاربر می‌تواند شما را به عنوان لینک‌های اولیه در نتایج ببیند و از خدمات شما استفاده کند. در این روش انتخاب کلمات کلیدی هدف اهمیت بسیار بالایی دارد که پس از بررسی و تحلیل کارشناس مربوطه به بهترین کلمه کلیدی هدف برای شما دست پیدا میکند.

2.تبلیغات نمایشی و ریتارگتینگ در شبکه نمایش گوگل:

این نوع تبلیغات در سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که جزو شبکه نمایشی گوگل هستند نمایش داده می‌شود. این نوع تبلیغات به شکل بنری و ویدیویی قابلیت اجرایی شدن دارند. همچنین در این نوع از تبلیغات گوگل، امکان ریتارگتینگ کاربران نیز وجود دارد که ‌می‌توان از آن استفاده کرد.

3.تبلیغات دیسکاوری: 

تبلیغات دیسکاوری نوعی از تبلیغات همسان است که در فضاهای تبلیغاتی گوگل قابلیت اجرایی شدن دارد. از انواع این فضاهای تبلیغاتی می‌توان به سرچ یوتیوب، بخش دیسکاور  اپلیکیشن گوگل و همچنین جی میل اشاره کرد که این نوع از تبلیغات توانایی نمایش در آن‌ها را دارند.

4.تبلیغات اپلیکشن:

در این نوع از تبلیغات گوگل، هدف اصلی ارسال لینک دانلود اپ برای کاربران است. این نوع تبلیغات در گوگل پلی و اپلیکیشن‌های همسان گوگل که قابلیت نصب اپ دارند اجرایی می‌شود.

هزینه تبلیغات گوگل ادز:

هزینه تبلیغات گوگل ادز به عوامل مختلفی، از جمله سختی کلمات کلیدی، میزان رقابت و… بستگی دارد، اما می‌توانید با مشاوره رایگان تبلیغات گوگل ادز پارتوکا و ارتباط با کارشناسان فنی ما از هزینه گوگل ادز مطلع شوید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

مزایای تبلیغات گوگل ادز:

تارگتینگ:

هدفمند کردن تبلیغات گوگل ادز یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های آن است که می‌توانید به واسطه آن انتخاب کنید که تبلیغاتتان را چه کسی ببیند.

اهمیت کسب نتیجه در تبلیغات گوگل:

به شکل کلی گوگل همیشه تلاش می‌کند که تبلیغات شما را به کاربرانی نشان دهد که احتمالا به آن علاقه مند هستند و تنها در هنگامی هزینه را پرداخت می‌کنید که کاربر بر روی لینک شما کلیک کرده باشد و یا اپلیکشن شما را دانلود کند.

نبود محدودیت در هزینه گوگول ادز

در تبلیغات گوگل به صورت کلی محدودیتی از جمله کف یا سقف برای میزان هزینه شما ندارد ولی طبیعتا با صرف هزینه بیشتر می‌توانید ورودی بیشتری را برای سایت خود داشته باشید. همچنین می‌توانید بر اساس بودجه خود و با مشورت با تیمی حرفه‌ای بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

انتخاب میزان بودجه و تعیین سقف هزینه گوگل ادز:

قابلیت دیگری که گوگل برای شما در بحث تبلیغات خود تدارک دیده این است که می‌توانید بودجه خود را تعیین کنید و همچنین سقف روزانه برای آن تعیین کنید تا هزینه شما هدفمندتر محاسبه شود و از صرف هزینه بدون نظارت جلوگیری شود.

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل ادز:

 یکی از اساسی‌ترین و مهم‌‎ترین اصل‌های تبلیغات گوگل ادز انتخاب کلمات کلیدی هدف شماست که باید توسط تیمی حرفه‌ای انتخاب شود تا در نتیجه بهترین خروجی را برای شما و کمپین تبلیغاتی ادز در پی داشته باشد. تیم گوگل ادز پارتوکا با استفاده از داشتن و تجربه‌‌ی چندین ساله خود در زمینه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ادز، بهترین کلمات کلیدی را برای ادوردز شما انتخاب می‌کند و با بهینه سازی پی در پی آن می‌کوشد که بهترین بهره‌برداری را با توجه به بودجه از آن داشته باشید.

اجرای کمپین تبلیغات گوگل ادز و مراحل آن:

تعیین کلمات کلیدی هدف و نوشتن متن تبلیغ مطمئنا یکی از اساسی‌ترین اصل‌های تنده است و نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. تنهایغات گوگل ادز ما ارتباط برقرار کنید بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید و بقیه مراحل را به ما بسپارید. ما با تخصصی که داریم بهترین و هدفمندترین تبلیغات را برای شما انجام می‌دهیم بهترین کلمات را انتخاب می‌کنیم و با بهینه سازی آن را بهبود می‌بخشیم و همچنین به شکل روتین به شما ارائه خواهیم داد.

چه عواملی بر روی رتبه تبلیغات گوگل ادز تاثیر گذار است؟

مبلغ تعیین شده به ازای هر کلیک (BID):

اگر مبلغ مدنظر  شما با رقبا اختلاف زیادی داشته باشد، گوگل ترجیح می‌دهد که جایگاه‌های اصلی را به تبلیغی دهد که مبلغ بالاتری را پیشنهاد داده است.

اهمیت جذابیت، ترغیب کنندگی و کیفیت متن تبلیغ:

با توجه به کلیکی بودن تبلیغات گوگل، موتور جستجو ترجیح می‌دهد که تبلیغاتی را نمایش دهد که برای کاربر از جذابیت بالاتری برخوردار باشد، برای همین مسئله شرکت تبلیغاتی که استفاده می‌کنید می‌تواند این فعالیت را به خوبی برای شما انجام دهد.

شرایط جست و جو:

رتبه بندی نتابج ممکن است بر اساس سلایق شخصی، موقعیت مکانی، ساعت سرچ و… برای هر یک از کاربران متفاوت باشد.

چرا باید تبلیغات گوگل ادز خود را به مجموعه پارتوکا بسپارید:

با توجه به اجرای بیش از 20 کمیپین تبلیغاتی در ایران و خارج از کشور از جمله کانادا، انگلیس، امارات، ترکیه و… تیم تبلیغات گوگل ادز ما به شما این تضمین را می‌دهد که با صرف بودجه مود نظر خود بهترین نتیجه را بگیرید و مرحله به مرحله هدفمندتر تبلیغات خود را گسترش داده و در نتیجه ورودی هدف بهتری را داشته باشید.

سوالات متداول

چرا تبلیغات گوگل ادز مهم است؟

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای قرار گرفتن در نتایج اول گوگل مطمئنا استفاده از تبلیغات گوگل ادز است که می‌توانید با هزینه معقول به جایگاه‌های خوبی در نتایج گوگل دست یابید.

تبلیغات گوگل ادز در کجا نمایش داده می‌شود؟

زمانی که کلمه کلیدی هدف خود را پیدا کردید و تبلیغات خود را فعال کردید، با سرچ کلمه کلیدی شما توسط کاربر  گوگل آن را با علامت کوچک تبلیغ (Ad) در کنار لینک سایت شما به کاربر نماش می‌دهد.

تبلیغات گوگل برای چه کسب و کارهایی مفید و موثر است؟

نمی‌توان گفت که تبلیغات گوگل مختص به قشر خاصی از کسب و کارها است. به طور کلی هر کسب و کاری می‌تواند از آن برای ورود بیشتر کاربران هدف به سایت خود و همچنین دانلود اپلیکشن مورد نظر استفاده کند.

هزینه گوگل ادز چقدر است؟

هزینه تبلیغات گوگل ادز حد معینی ندارد و هر کسب و کاری می‌تواند با توجه به بودجه و نیاز خود از این قابلیت فوق‌العاده گوگل نهایت استفاده را ببرد.

تبلیغات گوگل ادز به چه کسانی نمایش داده می‌شود؟

به تمامی کسانی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را سرچ کرده‌اند نمایش داده می‌شود.

قیمت هر کلیک یا کلمه کلیدی در گوگل ادز چه قدر است؟

قیمت هر کلیک با توجه به حجم رقابت و موارد فنی سایت متفاوت است، که باید توسط کارشناس مربوطه تعیین شود تا بهترین خروجی را برای شما در پی داشته باشد.

بین گوگل ادز و سئو کدام بهتر است؟

به طور کلی هدف هر دو مورد نمایش در صفحه اول نتایج جستجوی است. با استفاده از تبلیغات گوگل می‌توان مقطعی لینک‌های اول نتایج را بدست آورد ولی به شکل کلی بهتر است که سئو و موارد فنی سایت خود را قوی کنید که در نهایت حتی در تعیین قیمت هر کلیک نیز تاثیر گذار است ولی مطمئنا مبحث سئو نیاز به صرف زمان دارد و نمی‌توان به سرعت نتیجه‌ی دور از منطق و فوق العاده‌ای را کسب کرد و نیاز به صرف زمان دارد.
Call Now Button